Iskolánkról

A SZILTOP Nonprofit Kft. által fenntartott országos beiskolázású hálózat iskoláiban 1996. szeptember 1-jén indult az esti tagozatú oktatás. Az ország keleti régiójában a Budakalász Gimnázium, majd 2003 szeptemberétől a Kölcsey Ferenc Gimnázium tagintézményei adnak lehetőséget felnőtteknek a tanulásra négy megyében: Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar, Békés és Borsod-Abaúj-Zemplén megye.

Gimnáziumi hálózatunk országos kiépültsége teremti meg a tagintézmények közötti átjárhatóságot. Tanáraink képzett, szakmailag elismert pedagógusok, akik jól ismerik a felnőttképzés módszereit.

Lehetőséget biztosítunk a megszakadt tanulmányok folytatására, érettségi bizonyítvány megszerzésére.
Célunk, hogy az „Élethosszig tartó tanulás” jegyében olyan alapműveltséghez juttassuk kisebb és nagyobb települések érettségi bizonyítvánnyal még nem rendelkező lakóit, amely képessé teszi őket további tanulmányokra, pályamódosításra.

Minden tanulni akaró fiatalt és idősebbet várunk.